| Witamy na nowym forum dyskusyjnym na temat zdrowia i zapraszamy do dyskusji
zdrowie, ezdrowie, portal na trmat zdrowia, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024 23:29

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06 gru 2010 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2010 18:52
Posty: 3
Hej!
czy macie jakies skuteczne spososby na stres? przy dzisiejeszym bardzo szybkim trybie zycia, chyba wszyscy jestesmy na niego narazeni...

ja generalnie jako pracoholiczka czesto mam z tym problem - nie umiem odpoczywac! ostatnio kolezanka zrobila mi niespodzianke nawet... wyciagnela mnie na sylwestra do Paryża www.funclub.pl/oferty/sylwesterparyz-ex ... 02.html(bo mnie generalnie trudno gdzies wyciaganac :P) no i moze to bardziej pomoze, bo rzeczywiscie... chyba ciezko juz ze mna wytrzymac...

a Wy jak radzicie sobie ze stresem?
pozdrawiam

Ps. kiedys bardzo lubilam podrozowac, ale pozniej przyszlo "zycie" :|


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 07 gru 2010 19:50 
Super Star pisze:
Hej!


Ps. kiedys bardzo lubilam podrozowac, ale pozniej przyszlo "zycie" :|



o kurcze... bardzo poważnie to zabrzmiało... no, rzeczywiście, na pewnym etapie życia wszystko się zmnienia... czasem także na gorsze... ale skoro lubiłaś podróżować o szkoda byłoby to skończyć... dobrze, że ta koleżanka Cie wyciąga!! :) mam nadzieję, że dobrze Ci to zrobi... ;p z ciekawości weszłam na stronę tego funclubu - i powiem ( a raczej napiszę ;p) że całkiwem fajna oferta :) i autokary to jakieś motoryzacyjne caceczka! hehe :D są też oferty na narty? ktoś był na nartach z funclubem albo coś słyszał o tym?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sty 2011 11:22 
Nie trzeba od razu wyjeżdżać na drugi koniec europy żeby się odstresować. Dla mnie wystarczy kilkunastominutowy spacer i to w okolicy domu ( niekoniecznie po ulicach paryża :P ). Poza tym skutki stresu znacznie zmniejsza zdrowy tryb życia, a więc odpowiednia dieta, dużo snu. Można też stosować suplementy. Przyznam, że nie spodziewałem się że jest ich tak dużo na rynku i to w tak niskich cenach ( widziałam w aptece za grosze w łódzkiej manufakturze niektóre dosłownie za kilka złotych )


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 wrz 2013 18:35 

Rejestracja: 05 wrz 2013 06:22
Posty: 10
Lokalizacja: Kraków
Ja też polecam spacery, a dodatkowo sprzątanie (mnie pomaga :D ), spotkania z przyjaciółmi i rumianek ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lis 2016 14:00 
Mój sposób na odstresowanie to trochę dodatkowej gotówki na koncie. Aktualnie banki są w stanie płącić swoim klientom za zakładanie u nich kont. Sprawdźcie sami na [url=http://oszczednoscionline.pl/konta-osobiste/]oszczednoscionline.pl/konta-osobiste[/url]


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 sty 2017 14:49 

Rejestracja: 20 sty 2017 13:46
Posty: 3
To zależy z jakim rodzajem stresu ma się problem. Ja zazwyczaj boję się o swoje zdrowie. Radzę sobie z tym poprzez robienie regularnie różnego rodzaju badań. Przez to jestem o wiele spokojniejsza. <a href="https://zdrowegeny.pl/badania-krwi">https://zdrowegeny.pl/badania-krwi</a>


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:








cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2008 - 2017 www.eZdrowie.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone  |  kontakt
Powered by phpBB



Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl