| Witamy na nowym forum dyskusyjnym na temat zdrowia i zapraszamy do dyskusji
zdrowie, ezdrowie, portal na trmat zdrowia, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024 23:22

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 31 sty 2011 21:45 
Witam

Mój znajomy z Knurowa niestety jest chory na cukrzyce i musi brać Actrapid. Ostatnio lekko mu sie zachorowało i byłem mu po leki i co ciekawe zdziwiłem sie na maksa jak dostałem ten lek za ...1 gr!! Jak to możliwe? Myślałem, że mnie ktoś w jajo robi, ale faktycznie tak zapłaciłem. Czy to jest związane z promocją apteki (kupiłem w aptece za grosze) czy tez te leki już tak kosztuję? Pozdr


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 05 lut 2011 11:26 
Tak mogą kosztować 1 gr ale dlaczego tak jest to juz nie potrafie Ci wytłumaczyć:-p. W grudniu była w Polsce dyskusja o tym czy leki za 1 gr można dalej sprzedawać czy nie. Po knurowskiej Aptece za Grosze widać, że jednak można.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2011 22:37 
Ludzie nie zastanawiajcie sie za dużo i lećcie do tego całego knurowa!! Gdzie dostaniesz takie leki za 1 gr, co? Polacy maja jedną dzwiną manię - my musimy wszystko obgadać, sprawdzić a na końcu jest tak, że nic z tego nie mamy. Ta za grosze skończy promocje i tyle będziecie widzieli - dalej będziecie peklić kupę kasy zamiast oszczędzać jak jest okazja. brak słów...


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lut 2011 15:48 
heh..byłem w tej aptece za grosze w Knurowie i mogę wam POTWIERDZIĆ, że leki dla diabetyków są po 1 gr. Ja akurat nie kupowałem Actrapidu, ale Humulin i płaciłem 1gr. Mam nadzieje ze to zaymyka dyskusje w tym temacie bo robi sie tu coraz groźniej..


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lut 2011 23:49 
ciekawe rzeczy tu piszecie o tej knurowskiej za grosze.... ja na szczęście nie potrzebuje żadnych leków na cukrzycę, ale mam znajomą, która łyka tabletki w bardzo dużej ilości.... macie gdzieś jakieś ulotki skoro mówicie ze tam jest tak tanio?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 mar 2011 16:58 
Witam wszystkich. W aptece za grosze w płocku na ul. gałczyńskiego również insulina actrapid dostępna jest za symboliczny grosik. Taka promocja dotyczy również innych insulin, pasków do pomiaru cukru oraz leków dla osób z chorobami układu oddechowego. Apteka znajduje się w kauflandzie jeśli ktoś miałby problem ze znalezieniem ;)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2011 10:59 
Hmm są takie apteki za grosz z takimi promocjami. Ja mam nadzieję, że i u nas będzie taka w Bartoszycach z dobrymi cenami bo akurat na tą sobotę 16. kwietnia szykuje się otwarcie z promocjami. Dawna apteka sokrates na starzyńskiego ma być zmieniona właśnie na AzG i w sobotę na pierwszy tysiąc osób które kupią produkty za min. 20zł, czekają darmowe kupony na kolejne 20zł. Fajna sprawa, a że apteka gwarantuje najniższe ceny lub zwrot różnicy w cenie to jest szansa, że na co dzień również będzie taniej niż w innych aptekach w mieście i ceny pospadają wreszcie :-)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:








cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2008 - 2017 www.eZdrowie.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone  |  kontakt
Powered by phpBB



Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl